Zajmina Vasjari bëhet nënë për herë të parë

0
529

Ish – Miss Shqipëria dhe këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë. Ajo ka postuar në mediat sociale një foto, ku duket dora e vogël  e të porsalindurës, të cilën prindërit e kanë quajtur Chloe. Zajmina ka zgjedhur për të lindur në një spital privat të Tiranës dhe të dyja bashkë me vajzën gëzojnë shëndet të plotë.