Valdrin Sahiti në dilemë për emrin e vajzës

0
401
valdrini dhe edita

Stilisti i njohur nuk vendos dot për emrin e vajzës

Dizenjatori i njohur shqiptar Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë në pritje të një vajze. Si për çdo prind edhe për këtë çift, duket se vështirësia më e madhe është zgjedhja e një emri sa të bukur aq edhe të veçantë. “Prive” ka zbuluar se ata kanë kërkuar ndihmën e miqve dhe të të afërmve, për një ide lidhur me emrin e vogëlushes së tyre. Tre janë alternativat kryesore: Amla , Enja, dhe Edva, thotë “Prive”. Çifti i njohur lidhën kurorë në një ceremoni tejet private në Los Angelos.

PËRGJIGJU

Ju lutem vendosni komentin e juaj?
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.