Sunday, May 31, 2020
Ballina Etiketimet Vitamina per femije

Etiketim: vitamina per femije

Çfarë është vaji i mëlçisë së merlucit dhe pse duhet ta...

Merluci është emri i zakonshëm për peshqit nga specia Gadus. Ato janë të njohura si merluci i Atlantikut (Gadus morhua) dhe ai i...

MË KRYESORET

LAJME TË VEÇANTA