Stilisti shqiptar bëhet baba për herë të parë!

0
413

Stilisti i njohur shqiptar Valdrin Sahiti është bërë baba i një vajze. Lajmin ai e ka bërë publik nëpërmjet mediave sociale, ku ka postuar edhe një foto të vogëlushes.  Ai dhe bashkëshortja e tij Edita kanë vendosur që  vajza  e tyre të lindë në Shtetet  e Bashkuara të Amerikës. Stilisti ka zbuluar edhe emrin e të voglës të cilën e kanë quajtur Bella, që ndryshe do të thotë  “ E bukur”.  Jetë të gjatë Bella!

 

Lexo edhe: http://cicerima.com/kush-ishte-nena-qe-e-la-vajzen-vetem-ne-banesen-ku-u-dogj/