Rita Ora uron babain e sajë për ditëlindje në mënyren më të veçantë

Babai i këngëtares me famë botërore Rita Ora sot feston ditëlindjen.

0
100

Babai i këngëtares me famë botërore Rita Ora sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur një ndër fotot më të veçanta t’ia urojë babit të sajë ditëlindjen.

Rita nuk e ka mohuar asnjëherë prejardhjen e sajë dhe vazhdimisht është mburrur që është shqiptare. Këtë gjë e e ka bërë prap sot përmes ketij postimi, ku shihet që i shërben kafenë babit të sajë. Kjo lidhet me traditën tonë, dhe këngëtaria tregoi që edhe sot e bën të njejtën gjë për babain.

“Gëzuar ditëlindjen babi. Ti je shoku im me i mirë, heroi im, partneri im në gabimet e mia dhe ti akoma më kërkon të të bëj kafenë.” Ka shkruar këngëtarja.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutem vendosni komentin e juaj?
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.