Prezantuesja shqiptare bëhet nënë, zgjedh emrin e rrallë

0
587

Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë mëngjesin e së hënës, por vetëm sot ka zgjedhur ta bëjë publik lajmin. Ajo ka zgjedhur një emër mjaft të veçantë për fëmijën e saj të parë. Vogëlushja quhet Adia, që në gjuhën swahili në vendet afrikane, do të thotë dhuratë nga Zoti.

-“Adia jonë e shtrenjtë erdhi në jetë më 12.03.2018! E bekoftë Zoti përgjithmonë dhe u rrittë e fortë, e shëndetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta!” – ka shkruar moderatorja bukuroshe në rrjetet e saj sociale krah fotos së vogëlushes.

Lexo më shumë edhe: http://cicerima.com/perse-une-nuk-jam-nje-mama-perfekte-per-femijet-e-mi/