Një ditëlindje përrallore për vajzën e modeles shqiptare

0
396

Një ditëlindje përrallore për Ellian 2 vjeçare, vajzën e modeles së njohur shqiptare Emina Cunmulaj.

Tema e ditëlindjes ka qenë pikërisht përralla e njohur e Frozen dhe vet Ella është dukur si princeshë Elsa.

 

Modelja shqiptare nga Mali i Zi është shfaqur tejet sharmante në ditëlindjen e vajzës së saj edhe pse është në muaj e fundit të shtatëzanisë.

Nuk dihet ende nëse Ella do të bëhet me një motër apo vëlla. Mesa duket çifti ka zgjedhur që gjinia e bebit të mbetet një surprizë deri në çastin e fundit.

http://cicerima.com/testi-qe-zbulon-anomalite-qe-ne-javet-e-para-te-shtatezanise/