Gazetarja Valdete Osmani zbulon gjininë e bebit të saj!

0
236

Gazetarja e Radio Televizionit të Kosovës , Valdete Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë. Në një rreth të ngushtë familjar, gazetarja e njohur ka prerë një tortë bashkë me të birin, për të zbuluar gjininë e fëmijës. Torta është blu dhe këtë lajm kaq të bukur, ajo e ka ndarë më miqtë virtualë në rrjetet sociale.

Epo urime Hef-it për vëllain që do të vijë së shpejti në jetë!

PËRGJIGJU

Ju lutem vendosni komentin e juaj?
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.