Familja mbretërore zbulon emrin e princit të ri

0
367

Më në fund Duka dhe Dukesha e Kembrixh- it kanë zbulur emrin e fëmijës së tyre të tretë. Ata kanë zgjedhur ta quajnë djalin Louis Arthur Charles.  Emri i tij u zbuluar me vonesë nga familja mbretërore, cka e rriti edhe më shumë kuriozitetin tek populli i thjeshtë.

Më shumë se 100.000 baste u vunë në të gjithë industrinë e basteve të Mbretërisë së Bashkuar për emrin e foshnjes , mes dy emrave Albert dhe Arthur.

Foshnja do të marrë titullin Lartësia e Tij Mbretërore e Kembrixh Princi, Louis Arthur Charles.

Lexo më shumë : http://cicerima.com/lidhja-e-gjuhes-se-femijes-dhe-problemet-ne-te-folur/

PËRGJIGJU

Ju lutem vendosni komentin e juaj?
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.