Ermal Mamaqi dhe Ami bëhen prindër të një vajze

0
358

 

Prezantuesi i njohur Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami janë bekuar sot me lindjen e një vajze. Pas djalit Joelit, familja e tyre u shtua edhe me një vogëlushe, emri i së cilës nuk është zbuluar ende. Mësohet se Ami ka lindur në një nga spitalet private të Tiranës dhe si ajo edhe vajza gëzojnë shëndet të plotë.

PËRGJIGJU

Ju lutem vendosni komentin e juaj?
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu