Dhurata speciale për vajzën e Albanit dhe Miriamit

0
677
alban

Dhurata” kënga më e re nga Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Këngëtarët e njohur të skenës shqiptare, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë publikuar këngën e re që i dedikohet vajzës së tyre Ameli, e cila këtë 28 nëntor feston 2 vjetorin e lindjes. “Dhurata” titullohet kënga me tekst dhe muzikë të vet Alban Skënderaj, duket se do të jetë kolona zonore e të gjithë prindërve për të shprehur dashurinë fëmijëve të tyre.  Një videoklip sa real aq dhe i ndjerë. Ndiqni videon: