Blogerja e famshme për herë të tretë mama!

0
590

Estela Ujka zbulon gjininë e bebit numër 3!

Tashmë është zyrtare! Unë do të jem mami i tre vajzave. Lajmin e ka dhënë vet blogerja e njohur e modës Estela Ujka.

-“Si pa kuptuar kemi hyrë në javën e 19-të dhe pas çdo ekoje bebi sërish konfirmohet të jetë vajzë. Kësaj rradhe, e festuam lajmin me një set tek mikesha ime Soela, me të cilën bëja shaka që të bësh set tek ty duhet të mbetesh shtatëzënë fillimisht. Barku sa ka filluar të rrumbullakoset dhe tashmë dallohet dhe me rroba që jam në pritje të ëmbël, por unë vendosa të vij pa rroba kësaj rradhe. (sorry)

E më të ëmbël se ky set rozë e vjetër me këmishën baby doll s’mund të gjeja, –  është shprehur Estela në blogun e saj.