Ardit Gjebrea i kthehet dashurisë së vjetër!

0
494
arditi dhe ana

Prezantuesi Gjebrea duet surprizë me të bijën Anën!

Prezantuesi i njohur shqiptar Ardit Gjebrea i kthehet dashurisë së tij të vjetër, por këtë herë në një duet mjaft të veçantë. E kë mund të zgjidhte tjetër kantautori i njohur Gjebrea, veçse vajzën e tij të vogël Anën?! Duket se edhe vogëlushja do të ndjekë rrugën e këngës, pasi është mjaft e talentuar dhe merr pjesë në aktivitete të ndryshme muzikore. Lajmin e ka konfirmuar vetë Arditi në profilet e tij në mediat sociale, ku është parë sëbashku me orkestruesin e njohur maqedonas Darko Dimitrov. Për të parë këtë duet do të presim edhe pak. Me shumë gjasë ai do të jetë një surprizë e bukur në Këngën Magjike, që do të mbahet në dhjetor në Pallatin e Koncerteve në Tiranë.

PËRGJIGJU

Ju lutem vendosni komentin e juaj?
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu